Search found 18 matches

by teo
Fri May 08, 2020 4:50 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: Intalniri si iesiri 2020
Replies: 34
Views: 368

Re: Intalniri si iesiri 2020

Daca traseele sunt usoare ma bag si eu cu balena din dotare plus sotia si copilul (tot din dotare).
by teo
Sun Mar 08, 2020 8:23 pm
Forum: Regulament
Topic: Regulament
Replies: 24
Views: 1412

Re: Regulament

Si de la mine 100 lei.
by teo
Sat Feb 29, 2020 6:33 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: De voie buna
Replies: 28
Views: 892

Re: De voie buna

Aoleu ce sete mi-e !!!
by teo
Tue Feb 11, 2020 7:03 pm
Forum: Regulament
Topic: Regulament
Replies: 24
Views: 1412

Re: Regulament

5.Teo
by teo
Fri Jan 31, 2020 4:39 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: De voie buna
Replies: 28
Views: 892

Re: De voie buna

...si eu!
by teo
Sun Jan 12, 2020 4:26 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: Calendar 2020
Replies: 22
Views: 655

Re: Calendar 2020

Au ajuns la mine. Multumesc donmilor.
by teo
Sun Dec 29, 2019 7:28 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: Intalniri 2019
Replies: 166
Views: 14473

Re: Intalniri 2019

Nu si pentru mine...unde este locatia?
by teo
Thu Dec 19, 2019 7:08 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: Calendar 2020
Replies: 22
Views: 655

Re: Calendar 2020

ok
by teo
Tue Dec 17, 2019 7:06 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: Intalniri 2019
Replies: 166
Views: 14473

Re: Intalniri 2019

Sanatate!
Rupte sau luxate?
by teo
Tue Nov 19, 2019 6:06 pm
Forum: Actiuni si Intalniri
Topic: Calendar 2020
Replies: 22
Views: 655

Re: Calendar 2020

Asa cum am zis, 2 bucati si la mine.
Multumesc.