De voie buna

vercingetorix
Posts: 120
Joined: Mon Mar 11, 2019 7:51 am

Re: De voie buna

Post by vercingetorix » Wed Feb 19, 2020 10:11 am

Incerc sa ajung dupa ora 17.

User avatar
teo
Posts: 25
Joined: Tue Mar 12, 2019 5:55 pm
Location: bucuresti

Re: De voie buna

Post by teo » Sat Feb 29, 2020 6:33 pm

Aoleu ce sete mi-e !!!

User avatar
CRISX
Posts: 211
Joined: Sun Mar 10, 2019 6:23 pm

Re: De voie buna

Post by CRISX » Sat Feb 29, 2020 6:54 pm

i like this guy

vercingetorix
Posts: 120
Joined: Mon Mar 11, 2019 7:51 am

Re: De voie buna

Post by vercingetorix » Tue Mar 03, 2020 7:25 pm

Beraria Vaporul, acum 30 de ani si in prezent, locul nostru de intalnire...
Adanca e fantana trecutului !

(Foto: Andrei Birsan)
Attachments
vaporul.jpeg
vaporul.jpeg (103.04 KiB) Viewed 571 times

vercingetorix
Posts: 120
Joined: Mon Mar 11, 2019 7:51 am

Re: De voie buna

Post by vercingetorix » Wed Mar 04, 2020 12:02 pm

Sa zimbim...
Attachments
zambiti la camera.jpg
zambiti la camera.jpg (40.29 KiB) Viewed 565 times

vercingetorix
Posts: 120
Joined: Mon Mar 11, 2019 7:51 am

Re: De voie buna

Post by vercingetorix » Thu Mar 12, 2020 10:35 am

Coronavirus... :mrgreen:
Attachments
FB_IMG_1584002965173.jpg
FB_IMG_1584002965173.jpg (26.81 KiB) Viewed 548 times

vercingetorix
Posts: 120
Joined: Mon Mar 11, 2019 7:51 am

Re: De voie buna

Post by vercingetorix » Thu Apr 02, 2020 2:52 pm

Cam știm... :mrgreen:
Attachments
facebook_1585837670342.jpg
facebook_1585837670342.jpg (31.06 KiB) Viewed 519 times

User avatar
CRISX
Posts: 211
Joined: Sun Mar 10, 2019 6:23 pm

Re: De voie buna

Post by CRISX » Thu Apr 02, 2020 3:47 pm

... să fie ... perie de păr ? :(

User avatar
baciudibaciu
Posts: 177
Joined: Sun Mar 10, 2019 5:10 pm
Location: Bucuresti

Re: De voie buna

Post by baciudibaciu » Fri Apr 03, 2020 7:00 am

20200403_090001 (Small).jpg
20200403_090001 (Small).jpg (25.27 KiB) Viewed 512 times
Seamana cu asta ?

Lucian
Posts: 111
Joined: Sun Mar 31, 2019 3:34 pm
Location: Bucuresti

Re: De voie buna

Post by Lucian » Tue Oct 06, 2020 9:29 am

Domnilor și domnilor, ce spuneți de o bere colectiva? Sa mai povestim pana nu ne baga ăștia în carantina iar.

Post Reply